WEB TASARIMI NEDİR?

** Web sitesi, Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasında önemli etkenlerden biridir.

** Web sitesi, internet ortamında firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilen, duyurusunu yapmak istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kitleye en hızlı şekilde ulaşabilen, güncelliğini kolaylıkla koruyan, 7 gün 24 saat boyunca sizi temsil eden, medya ortamıdır.

** Günümüzde hızla gelişen teknoloji ve insanlardaki zaman problemleri artık bütün işlerimizi internet üzerinden yapılır olmasını zorunlu hale getirmiştir.

** Teknolojinin gelişmesiyle hemen her sektörün mutlaka yer almak zorunda olduğu internet ortamında, sizi ve firmanızı doğru tasarımlar ile doğru kitlelere ulaştırmayı kendimize ilke edindik.

** Siz de daha fazla vakit kaybetmeden gelin, Günümüzün en etkili tanıtım ve iletişim aracı olan Dijital Dünya'da ALTUNTOP.NET web tasarımı ile İnternetde yerinizi alınız.

** ALTUNTOP.NET, ihtiyacınız olan her türlü Kurumsal veya Kişisel Web Siteniz için uygun fiyat seçenekleri ile web tasarım hizmeti veriyoruz.

** ** **

** ** **

** Kişisel ve Kurumsal web sitelerinizi isteğinize uygun olarak yapıyoruz.

** Web sitenize HABER, MAKALE, DUYURU, İLAN, DOWNLOAD, ZİYARETÇİ DEFTERİ, RESiM GALERİSİ, VİDEO sayfaları eklenir.

** ** ** ** ** **

** Talep, Temennî, Tavsiye ve Tenkidleriniz için;

E-MAİL : AltuntopNet@Hotmail.com E-Mail Adresimize Mesaj Gönderebilirsiniz...

** ** ** ** **

Uygun Fiyata Web Sitesi Yapılır.

Abdülhakim ALTUNTOP

TANITIM SAYFAMIZ

TelePhone & WhatsApp :

*****

E-Mail :

altuntopnet@gmail.com

Adress :

BUCA / İZMİR