YASAL UYARI

* Ziyaret etmekte olduğunuz işbu Web Sitesi, Abdülhakim ALTUNTOP'a ait olup; yine onun tarafından yayınlanmaktadır.

 

* Bu sitedeki bilgilerin Güvenilir Kaynaklardan alınması hususunda azami gayret gösterilmiştir.

* Eğer ALTUNTOP.NET  Sitesinde yayınlanan Makalelerden birinin sahibi iseniz ve sitemizde tanıtım amaçlı yayınlanan Makalelerin veya Bilgilerin WWW.ALTUNTOP.ORG Sitesinde yayınlanmasını istemiyorsanız; Lütfen bize mail ile bildiriniz. isteğiz üzerine ilgili bilgileri kaldırabiliriz.

* Site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair bilgiler Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca yazarlarına aitdir. Kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur.

* Faydalanmak isteyen, ziyaretçiler sitemizde düzenlenmiş bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Mehaz göstermek şartı ile değişikliğe uğratmadan yayınlamak isteyenler için uygun görülebilir, ancak bilgimiz olur ise memnun oluruz.

* Sitemizde yer alan herhangi bir bilgiyi tahrif ederek veya değişikliğe uğratarak başka sitelerde yayınlamak; Her türlü cezai hukuki takibata Sebep olacaktır.

 * Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu tarafımızdan araştırılıp doğrulanmamıştır.

* Bizim web sitemize ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bizim web sitemizden girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden Abdülhakim ALTUNTOP sorumlu değildir..

* Bu Sitenin yayınlanmasında hiç bir ticari amaç yoktur..

* Sitemizde yer alan Yazılı metinlerdeki kelimelerde veya cümlelerde dikkatimizden kaçan İmla Hatalarını bize bildirilir ise; kısa sürede düzeltiriz.

* Yasadışı içeriğe sahip materyalleri; ayrıca yasaları ihlal ettiği, hukuki sorumluluklar taşıdığı veya yasaları başka bir şekilde ihlal ettiği düşünülen açıklamalar içeren veya bu tür davranışları teşvik eden materyallerin yayınlanması yasaktır.

***

Abdülhakim ALTUNTOP

** ** ** **

TANITIM SAYFAMIZ

TelePhone & WhatsApp :

+905353901972

E-Mail :

altuntopnet@gmail.com

Adress :

BUCA / İZMİR